Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

12. 03. 2017

Bolest

Asi jedno z nejčastěji probíraných témat co se týče piercingu,scarifikace,brandingu a dalších modifikací je BOLEST.Ten komu se zpočátku zalíbí modifikace tak jeho první otázka je:"a bolí to?"Já říkám že pokud něco chceme tak ta bolest jde stranou a nechám si to udělat i přez to že bych z toho nemusel mít dobrý pocit.

Bolest k těmto modifikacím neodmyslitelně patří a teď už jen záleží na každém z nás jak jí snáší.Nejde říct že piercingy v oblasti rtů nebolej,nebo že lalok v uchu nebolí proto ho má každý.Ano jsou místa u kterých je méně pravděpodobné že budou bolet.To záleží na tom jak je místo prokrvené a zda je místo měkké jako třeba ty rty,nebo naopak bradavky u kterých piercer musí tlačit.Každý jsme originální proto snášíme piercingy a modifikace jinak.když dám za příklad sebe.Mám jedny z nejbolestivějších piercingů: 2 verticály ve rtu a bradavky měl jsem i nad klíčníma kostma a i snejka(pod rtem), nedávno jsme s kámoškou dělaly show a měl jsem z jehel obrázek na zádech a ještě jednou propíchlé verticálně bradavky a musím říct že nic nebylo až tak nesnesitelně bolestné.Lidi mi říkaj a u tohoto článku si jistě další řeknou,že to není možné a že se pouze "vytahuju a dělám drsnýho" věřte mi nebo ne nebolel mě ani jeden z těhle pírsů tak abych třeba jen vzdych nebo řekl auu! Záleží hodně na psychice člověka.Pokud já si budu řikat:bude to bolet bude to bolet tak to taky bolet bude.

Někteří z nás si například dokážou vnutit že jim je špatně je to vlastně to samé vy to svému tělu nakážete když to řeknu zjednodušeně.Problémům s bolestí jsem předešel jednoduchým způsobem.Zkuste si říct tenhle piercingy(modifikace) se mi líbí a chci jí a bez ohledu na to,že je to genitální piercing nebo skarifikace na hrudníku či tetování na krku.A prostě na tu bolest nemyslete ulehčíte si hodně cestu v body art.Pak jsem taky příjmul bolest,nechci tím řikat že se mi líbí nebo mě vzrušuje,ale prostě je součástí mojeho života a života každého z vás neberu jí jako dobrou ani jako špatnou.Na závěr bych chtěl napsat jednu větu: Body modifications do not change charakter! =)