Logo
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
  • Kategorie blogu
  • Štítky blogu
Mohlo by vás zajímat
Zobrazit všechny novinky

  1. Úvod
  2. Blog
  3. Domácí piercing II
12.03.2017

Domácí piercing II

Ahoj,

zdravím všechny milovníky a příznivce piercingu. Dnes bych se chtěla pozastavit u hodně kontroverzního tématu. Jaký máte názor na „domácí piercing“?

Předem bych chtěla zdůraznit, že nepracuji pro žádné studio, jsem jen obyčejná holka, která se o body moding/tuning zajímá v podstatě od dětství.

Určitě znáte někoho, kdo má domácí piercing, nebo ho dokonce sám aplikuje. Je fajn ušetřit pár stovek, koupit si šperk a píchnout si vytoužené umístění sám, nebo říct kamarádovi, který to udělá za vás. Pud sebezáchovy je silný a ne každý má na to si sám „ubližovat“.

Ptám se vás, kteří tenhle způsob zastáváte. Kolik z vás a vašich kamarádů má nějaké anatomické znalosti? Kdo z vás ví, kudy vede trojklaný nerv, obličejové tepny a jiné body, které jsou dokonce smrtelně nebezpečné, pokud byste se do nich náhodou trefili? Teď konkrétně mluvím třeba o tzv. mrtvém bodu. A věřte mi, že to není jen mýtus. Dělali jste někdy nějaký bojový sport? A nebo jste třeba absolvovali kosmetický kurz? Pak jste museli slyšet o trojúhelníku mezi nosem a ústy, do kterého se snaží trefit boxeři, aby vyřadili protivníka z boje (nejlépe nadobro), či je pro kosmetičky zapovězený prostor, kde se neprovádí žádné invazivní procedury.

Myslíte si, že nejlepší způsob dezinfekce je nahřát jehlu nad zapalovačem a vymáčet ji v panáku vodky? Pokud pocházíte z minulého století, měli byste pravdu. Víte vůbec, že se piercing provádí kanylou, a ne jehlou?

Určitě už vám asi došlo, že jsem naprostý odpůrce domácího piercingu. Víte, jde mi o moje zdraví, proto radši utratím o dvě tři stovky navíc za profesionální hygienické prostředí, záruku péče po zákroku a hlavně naprosto profesionální přístup. Věděli jste, že by měl piercer absolvovat zdravotnický kurz a každé legální studio musí splňovat zákonem předepsané tvrdé hygienické předpisy? Vyberte si tady na superpiercingu vysněný šperk. Ale prosím vás, na jeho aplikaci vyhledejte profíky. WC v hospodě a s jednou promilí v žíle to nejsou zrovna ideální podmínky...

Pokud jsem vás pořád nepřesvědčila, jeden příklad za všechny. Vynechám detaily ohledně jmen, míst atd. Ale ručím vám za to, že se to opravdu stalo. Dvě šestnáctileté nejlepší kamarádky si v parku navzájem propíchly jazyk. Do hodiny jedna z nich skončila na chirurgii s nekontrolovatelným otékáním jazyka. Do večera bohužel nepřežila, nedalo se nic dělat. Jak se asi tvářili rodiče té dívky, když jim doktor oznámil, že jejich milovaná dcera zemřela kvůli špatně píchlému piercingu?

Zamyslete se sami, jestli vám těch pár korun stojí za vaše zdraví...

Vaše TheRockDuck

 

Líbil se článek? Sdílejte ho s přáteli
Zakázková výroba

Potisk textilu pro firmy, kluby, nadace

Potisk hrnečků vlastním motivem

Výroba plugů s vlastním motivem 

Zpracujeme vaši grafiku do křivek

Zakázkové šití textilu včetně potisku

 

 

FACEBOOK

Kde nás najdete?
 

 

Kontaktní údaje
SUPERPIERCING.cz
Zuzana Pištěláková
(Po-Pá 9:00-18.00)
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz