Logo
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
  • Kategorie blogu
  • Štítky blogu
Mohlo by vás zajímat
Zobrazit všechny novinky

  1. Úvod
  2. Blog
  3. Domácí piercing III
12.03.2017

Domácí piercing III

Názorů na piercing dělaný doma je určitě hodně. Je plno lidí,kteří tento zůsob zastávají a je i dost lidí, kteří mají proti piercingu doma výhrady. Já si zastávám názor, že na piercingu udělaném vlastnoručně není nic špatného! Sama jich mám většinu a jsou ok.A hlavně mám z piercingu potom daleko větší radost A taky mě to baví!

Hodně z vás by namítlo, že můžu chytit infekci,napíchnout nějáký nerv nebo si jakkoliv ublížit a ,že je daleko lepší jít do salonu kde má člověk jistotu.Ale málokdo si uvědomí ,že velká část piercerů a piercerek začínala právě tím domácím piercingem ať už na sobě nebo na kamarádech! Další je fakt,že i piercing doma může být udělaný velmi kvalitně a sterilně! Pokud piercing aplikuje někdo,kdo tomu aspoň trochu rozumí,nebo si alespoň něco nastuduje. A hlavně, u piercingu je důležitá praxe,takže pokud budu vědět, že moje kamarádka propíchala už X piercingů,nebudu se bát, že to zkazí.

Sterilita se dá také do jisté míry dodržet. Kanyla se nakoupí  ve zdravotnických potřebách už sterilní a v potřebné velikosti! Rukavice se dají pořídit taky a šperk si každý může doma vysterilizovat a místo vpichu se přetře dezinfekcí před aplikací.

Pokud jde o anatomii lidského těla, je třeba zdůraznit že piercing je ve většině případů propíchnutí okrajové části kůže! To znamená ,že nedochází k jejímu většímu poškození a pokud amatérský piercer není uplně nešikovný a má už něco napícháno, nemá na tom co zvorat. Je  ale samozřejmě několik málo piercingů,které bych opravdu doma neaplikovala například složitější intimní piercingy ( Nefertiti) sufrace piercingy nebo microdermály ( zkoušela jsem a vážně to moc nejde) no a nepřikláněla bych se ani k domácímu jazyku, i když mám pár kamarádek ,které ho dělaly doma a byl v pořádku.

Líbil se článek? Sdílejte ho s přáteli
Zakázková výroba

Potisk textilu pro firmy, kluby, nadace

Potisk hrnečků vlastním motivem

Výroba plugů s vlastním motivem 

Zpracujeme vaši grafiku do křivek

Zakázkové šití textilu včetně potisku

 

 

FACEBOOK

Kde nás najdete?
 

 

Kontaktní údaje
SUPERPIERCING.cz
Zuzana Pištěláková
(Po-Pá 9:00-18.00)
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz