Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

12. 03. 2017

Jak šel čas

Strašně sem chtěla jako menší piercing ale když sem to řekla doma bylo zle.Takže co jiného než si vzít jehlu na šití a nějakou naušnici a bylo to.

Několikrát mi to vyrostlo tak sem se na to vykašlala a mamka mi pak slíbila že když mě přijmou na školu tak mi zaplatí piers do rtu,takže sem byla nejšťastnější jelikož se mi to podařilo ;) Jenže tím se odstartoval můj domácí píchací maraton. Kde se dalo sem to píchla jenže vždy se mi to líbilo jen chvíli a pak sem to vytáhla a píchla jinam,takhle to trvalo tři roky.Nakonec mi zůstal jen piers ve rtu kterého se nemíním vzdát a ještě mi zbylo několik jizev ;/ .Před nedávnem mě uchvátilo roztahování uší.Ale zase problém doma,tak sem začla pomalinku a v klidu aby si na to doma zvykali. Chvíli trvalo než se s tím smířili a mám 8mm ;) a mám v plánu na druhé ucho také 8mm.Je to jako droga, začneš a nepřestaneš!

Denis