Logo
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
  • Kategorie blogu
  • Štítky blogu
Mohlo by vás zajímat
Zobrazit všechny novinky

  1. Úvod
  2. Blog
  3. Mikrodermály
12.03.2017

Mikrodermály

MIKRODERMÁL

Zkráceně se říká dermál nebo MD. Je to spíše nová technika, která vám nabýzí umístění na jakékoliv místo na svém těle, takže ho můžete umísti kamkoliv budete chtít kromě pár míst, ke kterým se dostaneme za chvilku. Jiný (klasický) piercing s částí labretkovou, podkovou, činkou , nebo kroužkem procházejí zkr danou část těla- z jedné strany na druhou (nos, jazyk, ret, obočí, pupík).

MÍSTA KAM BY SE DERMÁLY NEMĚLI UMISŤOVAT:

- Místa kde dochází k pohybu či ohybu kůže.

- Místa kde pokožka se tře často o textil, bezpečnostní pásy, nebo kde se pokožka často stýká s mycími prostředky

- Místa v jejichž bezprostřední blízkosti nejsou větší než miniaturní cévy

- do jazyka

MIKRODERMÁLY mají menší dobu hojení než klasické piercingy, i když se vám stane že dermál se vytrhne či jiným způsobem ho tělo vyloučí, zůstává malinkatá jizva kterou jen tak nepostřehnete. Aplikace dermálu je méně bolestivější než klasického či surface piercignu.( podle mě to ale tak není, ale k tomu se dostaneme.)

MIKRODERMÁL - ŠPERK (složení)

1 : spodek- kotva mikrodermálu

2 : otvory pro prorost tkáně

3 : dřít- čep microdermálu

4 : vnitřní závit v tělě mikrodermálu

5 : závit na zakončení dermálu

6 : výměnné zakončení dermálu - kuličky, placka v různých barvách a velikostech včetně s kamínkem

Pro označení mikrodermálů mohou být použity různé výrazy:

- mikrodermál či zkráceně dermál

- mikrodermální implantát

- dermal anchor neboli podkožní kotva

- single point surface piercing neboli surface piercing s jediným bodem pro aplikace

Vlastní zkušenosti s piercingama a hlavně MIKRODERMÁLAMA

Už ve třinácti letech sem si poprvé nechala piercing do nosu (piercing sem si nechala stejně s mojí mamkou nastřelit- mámě piercing nastřelili a zřejmě se trefili do nějakého nervíku, protože jí pak asi 2dny slzely oči a piercing se jí hojil snad měsíc, což mě se zahojil do 2týdnů).

V šesnácti letech jsem si nechala piercing pod ret (labret) ten se mi zahojil taky velmi rychle, ale to už se jen piercingy píchali jehlou.

V sedmnácti sem viděla na jedné slečně DERMÁL, moc se mi to líbilo, jak jeden kamínek zdobí její hruď aniž by byla vidět nějaká tyčinka. Proto jsem si DERMÁL chtěla nechat taky. A stalo se. Šla jsem tedy do salonu. Vybrala jsem si místo kam chci DERMÁL umístit i to jakou bude mít koncovku- vybrala jsem si modrý kamínek a šla se posadit na křeslo. S sebou jsem si vzala kamarádku, aby mě dištak držela, protože jsem si nebyla tak jistá že to bude bolet míň než klasický pierccing jak jsem se dočítala na web. stránkách. Abych pravdu řekla bolelo mě to dost, není divu, když vám někdo vyškrabává v těle dírku na DERMÁL. Do teďka si pamatuju jak sem byla spocená a pak mě bolela celá hruď. Kamarádka se na to dívala a byla taky celá zelená když viděla jak mě skalpují ale je to taky podle toho na co ste hold zviklí :)

Já si ale pokoj nedala a za pár týdnů jsem tam šla znovu a nechala jsem si další dva DERMÁLY. A opět to byl stejný koloběh :)

...Teď je to už asi něco přez rok a z tří DERMÁLU mi zbyl pouze jeden. Jeden se mi vyškubl ve spánku o tričko s ramínkem, zkoušela jsem si ho zatlačit zpátky, byla to šílená bolest. Pak sem se na to vykašlala a šla do salonu aby mi to zatlačili zpátky, protože mě to nešlo. Když mi to zatlačili tak jedna holka která mě objala na diskotéce mi ten samí DERMÁL omylem vyškubla, asi zavadila tričkem nebo nevím. A ten druhý DERMÁL ten se mi vyškubl o řetízky. Takže nikdy nechoďte spát v tričku na ramínka a dávejte pozor na řetízky nebo výstřihy které jsou uplí a jsou v blízkosti vašich DERMÁLU protože při pohybu se textil tře o váš šperk, tak jako pozor i na bezpečnostní pásy, taky to pro DERMÁL není dobré...

Nakonec mám teda jeden a ten se drží, ale ze svých zkušeností se všem těm vyjmenovaným věcem vyhýbám, ani řetízky už nenosím celodenně.A jizvyčky po těch dvou jsou opravdu nepatrné a nejsou ani nějak vidět.

Snad jsem vám trochu pomohla a osvěžila vlastnosti MIKRODERMÁLŮ.

Líbil se článek? Sdílejte ho s přáteli
Zakázková výroba

Potisk textilu pro firmy, kluby, nadace

Potisk hrnečků vlastním motivem

Výroba plugů s vlastním motivem 

Zpracujeme vaši grafiku do křivek

Zakázkové šití textilu včetně potisku

 

 

FACEBOOK

Kde nás najdete?
 

 

Kontaktní údaje
SUPERPIERCING.cz
Zuzana Pištěláková
(Po-Pá 9:00-18.00)
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz