Logo
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
  • Kategorie blogu
  • Štítky blogu
Mohlo by vás zajímat
Zobrazit všechny novinky

  1. Úvod
  2. Blog
  3. Moje pierci=moje sebevědomí?
12.03.2017

Moje pierci=moje sebevědomí?

Moje cesta k piercingu začala obdivem roztahováků, tunelů a plugů. Byla jsem taková šedá, ale hlavně hodná myška, tím myslím hodná na všechny i na ty, co mi ubližovali a naváželi se do mě bez důvodu. Začala jsem mít dost toho, že se po mě pořád každý vozí. Chtěla jsem jim ukázat svou drsnou tvář a nebo temnější část mě, aby si se mnou nikdo nechtěl začít nějakou hádku už od pohledu. Obarvila jsem si vlasy na rudo(moje oblíbená barva), to ještě není tak zvláštní obarvit si vlasy, ale nějak mi to zvedlo sebevědomí . Sama jsem si propíchla obě uši(druhá dirka) a jsem na ně děsně pyšná

Zamilovala jsem si roztažená ouška, takže můj experiment začal s roztahováním. Roztahovala jsem od 1mm a nyní jsem asi na 7,5mm. Přišlo mi to neuvěřitelně krásný, ovšem mé okolí se s tím jaksi nemohlo smířit. Nejdřív nesouhlasili rodiče:-D, a hned mě bombardovali moudry typu: ,, Jak asi budeš vypadat až budeš stará???“ ,,Nevezmou tě do slušně placený práce!“ apod. Odpovídám, že až budu stará, budu ráda, že jsem něco takového prožila a vyzkoušela si to na vlastní kůži. Kdybych o tom celý život jen snila a nesplnila si takovou maličkost tak bych toho litovala. Hned na to jsem si nechala propíchnout obočí, které mě absolutně nejvíc lákalo a můj další pierc na sebe nenechal dlouho čekat po dvou měsících jsem si nechala píchnout pierc do jazyka.

Hrozně se mi líbily a pomohly mi k sebevědomí, které jsem ztratila, obrnila jsem se proti protivným a vlezlým lidem. Jejich pohrdavé pohledy mi dávají sílu jít proti proudu a být sama sebou. Ani nevíte(nebo možná víte)jaký to je, když na nějakou ženskou, která na vás zírá jak kdybych byla nějaká spodina společnosti, vypláznete jazyk:-D to je ten nejlepší pocit na světě. Ted jsem se zbláznila do účesu zvaný undercut, takže můj zjev vypadá vážně úplně jinakmyslím že lépe. Tím nikoho nenabádám, aby jste ze sebe dělali jehelníček jen kvůli nějaký pitomý holce, která vám to sem napsala. Musí se vám to líbit a vy se musíte cítit dobře…Takže tím je moje povídání u konce snad se to aspon trochu líbilo, nejsem žádný spisovatel Mějte se ;-) J.

Líbil se článek? Sdílejte ho s přáteli
Zakázková výroba

Potisk textilu pro firmy, kluby, nadace

Potisk hrnečků vlastním motivem

Výroba plugů s vlastním motivem 

Zpracujeme vaši grafiku do křivek

Zakázkové šití textilu včetně potisku

 

 

FACEBOOK

Kde nás najdete?
 

 

Kontaktní údaje
SUPERPIERCING.cz
Zuzana Pištěláková
(Po-Pá 9:00-18.00)
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz