Logo
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
  • Kategorie blogu
  • Štítky blogu
Mohlo by vás zajímat
Zobrazit všechny novinky

  1. Úvod
  2. Blog
  3. Můj piercing II
12.03.2017

Můj piercing II

Vždycky se mi líbil piercing. Pokaždé když jsem šla po ulici a viděla jsem člověka s piercingem ve rtu nebo v obočí začala jsem slintat. Ve svých 13 letech jsem se rozhodla se rozhodla ,že si propíchnu ret. Dívala jsem se na internetu na videa jak si to píchnout a psychicky jsem se na to začala připravovat. Když jsem si konečně sehnala nějaký pěkný piercing šla jsem domů a spolu s jehlou jsem ho dala vydezinfikovat. Sedla jsem si proti zrcadlu a jako zázrakem to vůbec nebolelo. Vydržela jsem to s tím jenom do druhého dne. Oteklo mi to víc než sem předpokládala a musela jsem to vyndat.

Ve svých 14 jsem si propíchla uši. Přibyly mi tři náušnice v levém uchu a dvě v pravém. Bohužel jsem jednu z levého ucha musela vyndat ,protože mi to začalo hnisat ,chybu jsem udělala já ,protože jsem to podcenila a nedala jsem si náušnici a ani jehlu vydezinfikovat. Ale všechny ostatní se mi dobře zahojily. Takže v žádném případě dezinfekci nevynechávejte, jinak by všechna ta bolest byla zcela zbytečná.

Ke svým patnáctým narozeninám jsem si přála piercing do jazyka. Nějak se mi podařilo přemluvit mamku a šly jsme do salonu. Všichni mi říkali ať si to ještě rozmyslím ,že je to strašné utrpení pro zuby a že to ničí sklovinu. S tím souhlasím ,ale záleží na člověku. Někdo s tím prostě bude machrovat a dělat kraviny a někdo ne. Já jsem tomu nepodlehla a nechala jsem si to píchnout. K mému překvapení to vůbec nebolelo. Kousnutí do jazyka bolí podstatně víc. Ale to co přišlo potom bylo mnohem horší. Jazyk my opravdu hodně natekl. Nejtěžší bylo pro mě se s tím naučit jíst ,ale za pár dní bylo všechno v pořádku.

O několik měsíců později jsem si nechala propíchnout chrupavku v uchu. Podle mě píchnutí bolelo podstatně víc než do jazyka. Ale asi záleží na člověku a na co jsme kdo zvyklí. Doneslo se ke mně ,že chrupavka hojí až rok. Byla jsem zvyklá spát na boku ,takže jsem se první měsíc vůbec nevyspala. Otok splasknul docela rychle zhruba po jednom týdnu. Každý večer jsem si to čistila slaným roztokem. Když jsem si měnila náušnici opět mi to znovu nateklo ,pro to bohužel vysvětlení nemám ,ale hned to zase splasklo.

Do budoucna mám v plánu piercing do pupíku a microdermal.

Manchyna

Líbil se článek? Sdílejte ho s přáteli
Zakázková výroba

Potisk textilu pro firmy, kluby, nadace

Potisk hrnečků vlastním motivem

Výroba plugů s vlastním motivem 

Zpracujeme vaši grafiku do křivek

Zakázkové šití textilu včetně potisku

 

 

FACEBOOK

Kde nás najdete?
 

 

Kontaktní údaje
SUPERPIERCING.cz
Zuzana Pištěláková
(Po-Pá 9:00-18.00)
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz