Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

12. 03. 2017

Neúspěšné píchání jazyku :)

Byl tuším jeden z obyčejných podzimních dnů a já jsem opět chvátala na zkoušku jedné pražské nechvalné známe kapely Normals?! :) Jako vždy jsme s klukama dost popíjeli a po několika hodinách, značně posilněná alkoholem mě v tramvaji napadlo, že bych si mohla, tak jako každý týden, píchnout nějakou tu novou ozdůbku.. Jazyk.

Byla jsem odhodlaná celou cestu a nemohla jsem se dočkat až si malinko po půlnoci doma stoupnu k zrcadlu a bodnu si to :) Po dvou neúspěšných píchnutích tou nejsilnější kanylou, jsem to vzdala jelikož mi vždy chyběly dva milimetry na dopíchnutí, ale nějak jsem na to neměla sílu. Začla mi strašně týct krev a to motání hlavy připisuji té značné míře alkoholu :) Vzdala jsem to. Vpichy mi do druhého dne natekly, dostala jsem horečku a to bylo naposledy, co jsem si něco píchala opilá :D :D :D

Hezký den přeje Krysa :)