Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

Blog » Pierc

12. 03. 2017

Pierc

Už si asi nepamatuju kdy se to ve mně zlomilo a já začala milovat zdobení těla at´ už to byli naušnice nebo tetování. Jako malá holka jsem považovala potetované nebo „propíchané“ lidi za divné existence hraničející s požíváním jakýsich omamných látek.

Začalo to druhou naušnicí v uchu. Pár let na to propíchlým nosem. Za tu dobu se velice změnil můj názor na tato skvělá zdobení těla. Pro každého to znamená asi něco jiného. Pro mě jsou moje „zlatíčka“ modním doplňkem a důkazem toho, že nejsem srab a někdy na těch místo něco bolelo.Je to pro mě jakýmsi vyjádření MĚ samotné, mého stylu, mého chápání a pohledu na svět Momentálně mám píchlý nos, jazyk a pět naušnic v levém uchu. Pravé ucho zdobí tunel o velikosti 8mm. Lýtko zdobí krásné a originální tetování, je to jedno z těch první a jsem na něj dosti hrdá, mezi lopatkami malý peace, který čeká na zbytek nějaké „velkolepé“ kérky a od zápěstí na levé ruce se plazí krásná rostlina ,která také čeká až zase kousek povyroste. Měla jsem také propíchlé obočí,spodní a horní ret…

Přes tohle všechno bych chtěla být učitelkou

…..Myslím si , že tetovaní ani piercing nemají a neměli by ovlivňovat pracovní život nebo nárok na práci…