Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

12. 03. 2017

Stop předsudkům

Myslím že většina z vás měla určitě i jako já doma problémy s prvním piercingem, tunelem nebo tetováním. Nebo by jste chtěli nějakou tu ozdůbku a rodiče vám to nechtějí povolit.

Nemějte jim to za zlé. Chtějí pro vás jen dobro a většinou vidí na piercingu, nebo jiných tělních modifikacích pouze rizika, které tyto věci obsahují. Určitě ani nepomůže, když se skrz to pohádáte a další týden přijdete od bůh ví jak píchlého piercingu od kámoše, který vám začne třeba za pár dní hnisat. Nebo se někde levně necháte potetovat a toho budete taky dříve nebo později litovat.

Jde hlavně o to, že když okolí, v tomto případě vaši rodiče budou vědět, že si necháte vaši budoucí ozdůbku nechávat udělat u profesionála, tak budou rozhodně klidnější. Mluvte o tom, jak je to pro vás důležité. Uvidíte, že dřív nebo později to vaši rodiče svolí…

Ani já jsem to neměla v tomhle ohledu jednoduché. Ale po několikatileté dřině už vím, že rodiče vás neberou podle toho jak vypadáte. Ono věta: „Bodymodification do not change the character“ je pravdivá. S tunelem jsme začala na tajno asi ve svých 12ti letech. Teď mi zanedlouho bude 19let, mám v uších 20mm tunely, medusu, potetovanej celý hrudník a stehno a kdo ví co ještě… A moji rodiče? Mají mě rádi stejně jako před 6ti lety, když jsem s tímhle vším začínala.