Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

12. 03. 2017

Touha – požitek – tajemství :D

Tak sem si řekla že bych vám taky napsala ňákej ten článek,jelikož sem nemocná tak dělám všechno možný na zabití nudy :D. Tak teď k věci .

Začalo to asi kolem 12let to sem našla zalíbení v piercingu , tetování a roztahování v uších . Okolo 13 sem toužila už mít taky něco propíchnutý , strašně se mi líbili snake bites , jenže kdykoliv sem se zmínila rodičům tak mě poslali do háje a řekli že jestli s tim přijdu domů tak mi to vyrvou – jo asi by to neudělali , ale ja se fakt bála :D takže sem jen tajně snila že jednou budu mít taky propíchnutých pár míst . ANO , sen se splnil ˆ-ˆ :D koncem 14 roku , sem tady na superpiercing.cz četla článek Já , rodiče , piercing a závislost – to byl ten osudovej co mě na 150% odhodlal k tomu abych se překonala a i navzdor nesouhlasu rodičů si něco propíchla . Přemýšlela jsem co , jestli jít do těch snakebites nebo angelbites . Nakonec sem se rozhodla že prozatím si do obličeje nic nedám (to aby to nebylo hned vidět :D ) tak sem vybrala HIP . Je to na břichu které moc viditelné na první pohled není . Tak sem si koupila kanylu , piercing domluvila se s kámoškou a spáchali jsme to (Děkuji Máji :D). HIP se hojil v pohodě , ještě není uplně zahojený – to je jasný :D .. prvních pár dní sem místo sezení ve škole spíš pololežela , ale jinak to bylo v pohodě . Čekala jsem kdy mě rodiče načapou a odhalí moje malý tajemství , první měsíc – nic .. druhej – nic , třetí – nic . Už sem se to ani nesnažila zakrývat nic a stejně si nevšimli :D

Jelikož už je krásně , bazény se napouštěj , tak mi bylo jasný že musim s pravdou ven . Tak sem sebrala odvahu a řekla to mamce , napřed na mě koukala z otevřenou pusou , pak se zeptala jestli to mam vážně propíchnutý a zakončila to větou že se dneska opije – když si na to vzpomenu musím se smát :D:D:D takže máti v klidu , tátovi – no toho nechám ještě nevědomím .

Sem ráda , že sem se k tomu odhodlala , a už přemýšlím nad dalším „píchnutím“ a taky roztahováním ucha . Tak snad se už brzy dočkám .(:

Omluvte mé pravopisné chyby a slohové spojení , moc v tom nevynikám . :D

Kač:)