Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

12. 03. 2017

Žhavý vpich

Stalo se to třináctého dubna. Posadila se na židli. Nervózně si zavázala své dlouhé černé vlasy do kudlu zvláštního tvaru. Trochu sebou cukla, když ucítila stud na svém uchu. Led se jí na uchu roztápěl a jeho namodralé kapky jí pomalu stékali po krku. ,,Ano, jsem připravena.“

Zavřela oči a rozbušilo se jí srdce.Naposledy si prohrábla vlasy a sevřela ruce v pěst.

Jehla ponořená v dezinfekci se těšila na ten žhavý, první vpich. Někdo jí vzal do náruče a přibližoval se k uchu, kde již předem byli zakresleny černé body. Body se pomalu, ale jistě začaly bát, neboť věděly, že už brzo budou tvrdě propíchnuty. Jehla se začala přibližovat. Byla čím dál blíž a blíž. Chrupavkou projela jakoby nic.Obě černé tečky byly proťaty.

Zaťala zuby a pořádně si oddechla. ,,Tak moc to nebolelo, jak jsem si myslela.“ Na internetu

jsem se dozvěděli, že piercing se propichuje jehlou se zeleným koncem. Jenže to byl omyl.

Tato jehla byla malá. Piercing ne a ne protlačit propíchnutými dírkami.

Červená kapka dopadla na podlahu a rozprskla se do všech stran. V tomto nervózním tichu snad i její dopad byste slyšeli.Krev,krev,samá krev.Bolest a nevolnost.Tím vším musela projít kvůli malé jehle. Ještě štěstí,že jsme měli po ruce kanylu.

,,Prosím,už nee,to bolí.“

,,Dobrá, naposledy to zkusím. Ale teď už kanylou.“

,,Dobře, ale pohni si, asi zdechnu.“

,,Jo,už jdu na to.“

Kanyla byla o dost větší, než jehla. Bolest byla proto krutější, ale vydržela to. Dokázala to a piercing industrial byl na světě.