Logo
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
  • Kategorie blogu
  • Štítky blogu
Mohlo by vás zajímat
Zobrazit všechny novinky

  1. Úvod
  2. Blog
  3. článek do magazínu..:D
12.03.2017

článek do magazínu..:D

Tak vám tu něco píšu o piercingu jazyka...který sama vlastním..:D

Stále více lidí si vybírá jako místo pro umístění piercingu právě jazyk. Ve srovnání s ostatními druhy piercingu jde o nejméně bolestivý piercing s rychlým provedením a velmi dobrou hojivostí. Jeho aplikace je však spojena s nepříjemným otokem, proto se používá piercingový šperk s rezervní délkou, který lze po zmizení otoku vyměnit za kratší. Reakce jsou individuální, ale jazyk může otéci až do dvojnásobku své původní velikosti. Otok trvá přibližně týden.Mě se jazyk zahojil za 2 dny.:D Ideální je zvolit pro první piercing šperk z titanu nebo chirurgické oceli, prot ože tyto materiály snižují možnost alergické reakce.

Ve studiu se postupuje takto:Jazyk se uchopí do speciálních kleští a stiskne, reflex omezí vlastní bolestivost a propíchnutí jazyka ostrou jehlou už není vnímáno jako bolestivé. Pak se speciální metodou zavede sterilní piercingový šperk. Pokud nedojde ke komplikacím, zahojí se rána přibližně za dva až tři týdny.

Ovšem existují lidé kteří se bojí jít do studia jako např.: Já :D takže tady je postup:vydesinfikujte váš šperk kupte si kanylu a rozbalte ji (to je taky zážitek :D a poté si naměřte asi tak 1.5 cm od začátku jazyka-můžete i víc-hlavně aby šperk byl umístěn v takové té čárce :D vytáhněte si jazyk a chyťe ho do kapesníčku a poté plynulým tahem propíchněte od spoda na horu poté provlékněte hadičkou šperk a zašroubujte toť vše :D Protože jazyk je značně prokrvený a sliny obsahují látky, které zamezují infekci, patří piercing do jazyka k nejlépe se hojícím druhům piercingu. Pokud byl piercing proveden odborně, neměly by se vyskytnout větší problémy s mluvením nebo jídlem. Při péči o piercing do jazyka stačí dodržovat základní ústní hygienu, popřípadě vyplachovat ústa protizánětlivými roztoky. Cucání ledu bezprostředně po aplikaci omezuje bolestivost a zvětšování otoku. Doporučuje se alespoň týden až dva nekouřit a nepožívat alkohol a omezit mléčné výrobky, ostrá nebo kyselá jídla, ovoce, šťávy a horké nápoje.

Pokud tělo reaguje na piercing do jazyka nepřiměřeně, objevuje se hnis nebo jiné příznaky infekce, je potřeba navštívit lékaře. Také je nutné dávat pozor na kontakt piercingu a zubů – někdy může dojít k natržení nezahojené rány nebo narušení zubní skloviny, zvláště při špatném umístění šperku nebo nevhodně zvolené velikosti.

Výhodou piercingu do jazyka je, že je ho možno kdykoli vyndat a otvor, který po něm zůstane, ve velmi krátké době zaroste.Snad se vám můj článek bude líbit...:D...

Denča Brímusová

Líbil se článek? Sdílejte ho s přáteli
Zakázková výroba

Potisk textilu pro firmy, kluby, nadace

Potisk hrnečků vlastním motivem

Výroba plugů s vlastním motivem 

Zpracujeme vaši grafiku do křivek

Zakázkové šití textilu včetně potisku

 

 

FACEBOOK

Kde nás najdete?
 

 

Kontaktní údaje
SUPERPIERCING.cz
Zuzana Pištěláková
(Po-Pá 9:00-18.00)
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz